PRIODY - Lifting Pen

Zatím nehodnoceno v tomto jazyce

Ohodnotit

PRIODY Lifting Pen se používá při příznacích stárnutí kůže, jako jsou vrásky, pruhy, strie, nedokonalosti pleti, drobné jizvy či pigmentové skvrny. Díky nastavitelné rychlosti a hloubce ošetření může být metoda použita na pokožce obličeje, rukou, stehen, boků, krku i v oblasti dekoltu. Pero pomocí mikro-vpichů do kůže stimuluje tvorbu kolagenu, čímž je dosaženo lepšího vzhledu pokožky.

Detaily

9 500 Kč

Dodání do 7 dnů

PLP01

Zakoupením tohoto produktu získáte až 95 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 95 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 475 Kč.


 • Garance vrácení peněz
 • Popis výrobku
  Návod ke stažení
  Recenze (0)
  Popis výrobku

  Při ošetření s PRIODY Lifting Pen je možné pomocí mikro-vpichů v kůži stimulovat vlastní kolagenovou syntézu, a tak  dosáhnout výrazně lepšího vzhledu pokožky. Taktéž se zvýší prokrvení kůže, což vede k lepšímu přísunu živin, což opět pozitivně ovlivní vzhled kůže. Kůže je silnější, velikost pórů se zmenšuje, kůže vypadá mladší, rovnoměrnější a pevnější.

  PRIODY Lifting Pen - mikroihličkové pero, mezoterapie

  PRIODY Lifting Pen se používá při příznacích stárnutí kůže, jako jsou vrásky, pruhy, strie, nedokonalosti pleti, drobné jizvy a pigmentové poruchy.

   

  Díky nastavitelné rychlosti a hloubce ošetření může být metoda použita na pokožce obličeje, rukou, stehen, boků, krku i v oblasti dekoltu.

   

  Pro lepší a rychlejší účinek se při ošetření aplikují účinné látky přírodní kosmetiky PRIODY, jako je například Kolagenové sérum PRIODY, Sérum kyseliny hyaluronové nebo Sérum s kmenovými buňkami a pod.

  PRIODY Lifting pen - profesionální mikroihličkový kosmetický přístroj pro mezoterapii

  Napnutí a obnovení pleti pomocí Lifting Pen

   

  Micro-Nedling metoda neboli mikro-jehličková metoda je již několik let považována za šetrný a bezpečný způsob napnutí pleti, zlepšení jejího vzhledu a v neposlední řadě je vhodná i pro léčbu jizev. V medicínské

  PRIODY Lifting pen - liftingové pero pro domácí i salónní použití

  literatuře se používá název Kolagenová indukční terapie a přesně na jejím principu pracuje i PRIODY Lifting Pen.

  PRIODY Lifting Pen vypadá jako pero, na jehož konci jsou jemné jehly. Délka pronikající jehly může být použita individuálně pro každého zákazníka nebo zákaznici v závislosti na daném ošetření.

   

  Výhody:

  • díky jednorázovým jehlám nehrozí žádné infekce
  • kratší doba ošetření
  • jemné a účinné ošetření pro zlepšení vzhledu pleti a její omlazení
  • stimuluje přirozenou biologickou regeneraci kůže
  • posílení tkáně a aktivace buněčného metabolismu
  • biologická regenerace pleti a účinnější absorpce účinných látek
  • kůže je jemná a vyhlazená
  • okamžitě viditelné výsledky
  • žádné poškození kůže abrazivy nebo chemickými výrobky
  • žádné bolesti po ošetření
  • variabilní nastavení hloubky
  • variabilní nastavení otáček

   

  Tato metoda je vhodná pro následující aplikace:

  • lifting (zpomalení procesu stárnutí) a omlazení
  • redukce vrásek
  • zvyšování elasticity ochablé kůže
  • omlazení sluncem poškozené pleti
  • jizvy různého druhu (zejména jizvy po akné)
  • roztažené jizvy a těhotenské strie
  • bělení pigmentových skvrn
  • zmenšení pórů a zjemnění pokožky
  • stařecké skvrny
  • vypadávání vlasů
    

   

  Mezoterapie - Mikroihličkový přístroj pro kosmetičky. Lifting Pen.

   

  Jak funguje a co dělá PRIODY Lifting Pen? 

  PRIODY Lifting Pen má ošetřovací hlavu s 12-ti velmi tenkými jehlami o průměru 0,04 mm. V závislosti na nastavení mohou jehly pronikat do kůže od 0,25 mm do 2,5 mm. Jemné jehly vyvolávají podráždění, které stimuluje kožní buňky bez jejich poškození. Tím je dáno kožním buňkám najevo, že jsou poraněné, díky čemuž se stimulují procesy přirozené obnovy pleti. Aby se poškozené místo na kůži rychle obnovilo, produkují buňky po ošetření vlastní kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou, které jsou nezbytné pro pružnost a pevnost naší pojivové tkáně.

   

  Dalším pozitivním účinkem ošetření je podpora vstřebávání účinných látek obsažených v kosmetických produktech. Například Sérum kyseliny hyaluronové PRIODY, Kolagenové sérum PRIODY, Sérum s kmenovými buňkami nebo Sérum s rostlinnou placentou od přírodní kosmetiky PRIODY. Díky Lifting pen pronikají tato séra přes otevřené kanálky hlouběji do tkáně. Konečný výsledek je patrný ještě několik týdnů, protože tkáň se obnovuje delší dobu. To ale neznamená, že pokud Lifting Pen pronikne hlouběji, tak má vyšší účinek. Mnohem důležitější je přizpůsobit správnou délku a rychlost jehel, aby se kolagen aktivoval ve všech hloubkách pokožky. Doba ošetření s PRIODY Lifting Pen je 5 - 15 minut na obličeji, krku a dekoltu. Při menších plochách je doba ošetření mnohem kratší.

   

  Co je PRIODY Lifting Pen? 

  PRIODY Lifting Pen se považuje za revoluční metodu boje proti stárnutí, protože má velmi efektivní výsledky a ošetření skoro vůbec nezatěžuje pokožku, je bezbolestné a šetří čas. I v Hollywoodu poskytuje toto ošetření některým hvězdám mladistvou a bezchybnou pleť. PRIODY Lifting Pen je velmi úspěšný způsob, jak přijít bez chirurgického zákroku k pevnější pokožce. Pomocí PRIODY Lifting Pen se dají docílit výrazné výsledky i v oblasti krku a dekoltu.

   

  Profesionální mikroihličkový přístroj pro kosmetičky - PRIODY Lifting Pen

  Kolik ošetření s Lifting Pen je potřebných pro dosažení optimálního výsledku?

  Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme 3-6 ošetření v závislosti na stavu pokožky, a to s odstupem 21 - 28 dní. Udržující (rekondiční) ošetření by se mělo po dvou měsících zopakovat, čímž se dosažený výsledek stabilizuje.

  Jak dlouho trvá účinek? 

  Účinek tohoto opatření trvá obvykle 1 - 1 ½ roku v závislosti na typu pleti, životního stylu a faktu, zda klienti kouří nebo jsou často vystaveni slunci.

   

  Jak dlouho trvá zotavení po ošetření?

  Prakticky hned po ošetření jste schopni normálního fungování ve společnosti. Po metodě Micro-Needling s PRIODY Lifting Pen plus je pleť 1 - 2 dny mírně červená, případně lehce oteklá. S jemným makeupem můžete znovu provádět vaše obvyklé činnosti. Už první den po zákroku jsou viditelné první výsledky. Pleť je pevnější a vypadá mladší a svěžejší. Třetího dne po ošetření s PRIODY Lifting Pen plus většinou zmizí i zarudnutí.

   

  Jaká rizika přinášejí vedlejší účinky po ošetření? 

  Ošetření nepřináší téměř žádná rizika nebo vedlejší účinky a výsledky jsou dlouhodobé. Hned po ošetření je kůže červená a může se objevit mírný otok. Po několika hodinách nebo jednom dni zarudnutí zcela ustoupí. Malé zranění nenarušují ochrannou funkci rohovité vrstvy kůže (Stratum corneum). Po ošetření s PRIODY Lifting Pen by se měla použít chladivá maska, neboť ochlazením se kůže uzavře. Po ošetření se prosím vyhněte slunečnímu záření a soláriu. Samozřejmostí je podrobné poradenství, kde se dozvíte, co je třeba dodržet před a po ošetření.

   

  K čemu se používá Lifting Pen? 

  Používá se na sluncem poškozenou kůži, vrásky, jizvy, jizvy po akné, těhotenské strie, pigmentové skvrny či růžovku. Ošetření je vhodné pro zákazníky ve věkové skupině od 30 do 70 let, kteří odmítají ošetření Botoxem nebo výplní. Ve věku od 45 do 70 let jde o lifting (zpomalení procesu stárnutí), aby pokožka vypadala pevnější a mladší.

   

  Jaké jsou výhody? 

  Ve srovnání s jinými způsoby je tento způsob ošetření tzv. neslupovací - nedochází ke ztenčení pokožky. Při dermabrazi nebo laserovém ošetření dochází k oloupávání vrstev kůže. Čím je kůže tenčí, tím je citlivější na povětrnostní vlivy, např. slunce. Po dermabrazi nebo laserovém ošetření je pleť skvrnitá a zežloutlá. Úplně jiné to je při ošetření s PRIODY Lifting Pen, kde je tloušťka kůže a tím i přirozená ochrana zachována. Ošetřením s Lifting Pen získáte pevnou svěží pleť. Celkový vzhled pokožky je pozitivní, protože kůže se sama vnitřně obnovuje. Společenským trendem je návrat k přirozenosti a stále více a více zákazníků vyžaduje přirozené metody. Při tomto ošetření se přirozenou metodou aktivují tělesné a přírodní mechanismy obnovení a omlazení pleti.

  Tyto mechanismy lze zlepšit a urychlit aplikací účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, kolagen, placenta, kmenové buňky nebo vitamíny z řady produktů kosmetiky PRIODY. Výhodou tohoto ošetření je to, že hloubku průniku jehly je možné přesně nastavit od 0,25 - 2 mm. Malé jehly proniknou do pokožky, aniž by zanechaly viditelné stopy na povrchu. Krátce poté se začne tkáň regenerovat a tvoří se nový kolagen.

  Dalším pozitivním účinkem ošetření je podpora vstřebávání účinných látek obsažených v kosmetických produktech. Díky Lifting Pen pronikají tato séra přes otevřené kanálky hlouběji do tkáně. Konečný výsledek je patrný ještě několik týdnů, protože tkáň se obnovuje delší dobu.

   

  Technické údaje:

  Název: PRIODY Lifting Pen
  Vstup: AC100-240V, 50 / 60HZ
  Napětí: 110 - 230V
  Adaptér: DC5V 1A
  Velikost: 07 × 20 × 140mm
  Doba výdrže baterie: cca. 6 hodin
  Váha: 77gr
  Délka jehly: 0 - 2,5 mm
  Regulace otáček: digitální elektronické ovládání přepínání
  Zrychlení: 6000 rpm - 8000 rpm 7 rychlostních stupňů
  Jehla: 12 mikro jehel
  Použití: Micro-Needling terapie / proti stárnutí

   

  Záruka:

  • Lifting Pen bylo vyrobeno v Německu pod přísnou kontrolou kvality
  • Záruční doba je 24 měsíců od data zakoupení

   

  Záruka se nevztahuje na následující chyby:

  • Chyba uživatele způsobena špatným používáním
  • Opravy neoprávněnými osobami.
  • Spotřební materiál (hlavice s mikrojehličkami).

   

  Například:

  PRIODY - Kolagenové sérum s kyselinou hyaluronovou a výtažkem z Gotu Kola

  PRIODY - Antioxidační sérum s koenzymem Q10

  PRIODY - Regenerační noční krém s čistým hlemýždím extraktem

  PRIODY - Liftingový krém proti vráskám s kolagenem a kyselinou hyaluronovou