Diamantová dermobrazia Zvětšit

Diamantová dermabraze

Zatím nehodnoceno v tomto jazyce

Ohodnotit

Tento přístroj se používá k řízené odstranění zrohovatělé vrstvy pokožky pomocí diamantových hlavic různé velikosti s plynulou regulací podtlaku.
A jaký je výsledný efekt? Zlepšení pružnosti pokožky, zesvětlení pigmentových skvrn, zlepšení prokrvení pokožky a zásobení živinami a v neposlední řadě pomáhá zmenšit strie a zjemnit jizvy.

Detaily

498 Položky

20 300 Kč

Dodací lhůta 7 dnů

ISD03

Zakoupením tohoto produktu získáte až 203 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 203 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1 015 Kč.


 • Garance vrácení peněz
 • Popis výrobku
  Recenze (0)
  Popis výrobku

  Popis:

  Diamantová dermabraze

  je bezbolestný mechanický peeling, který odstraňuje povrchové vrstvy kůže, skvrny, vrásky a jizvy. Urychluje fyziologický proces kožní obnovy. Výsledkem ošetření je zvýšená produkce kolagenu. Pokožka se tak stane elastickou. Zjemní se jizvy i jizvy po akné, odstraní se skvrny a vyhladí se jemné vrásky. Mikrodermabraze je neinvazivní metoda na celkové vylepšení vzhledu kůže. Patří k méně agresivním metodám zlepšení vzhledu pleti. Je to dermatologická terapeutická metoda určená k odstranění povrchových vrstev pokožky a odumřelých kožních buněk, která současně podporuje produkci nových buněk v hlubších vrstvách pokožky. Výsledkem je nepřekonatelný pocit odlehčené a jemné pleti, stimulace kolagenní sítě spojená se zlepšením textury kůže a jejího vzhledu i redukce pórů s odstraněním jejich obsahu. S největším zájmem o tento zákrok se setkáváme u osob s lehčími a déle přetrvávajícími formami akné, mastnějším typem pleti, rozšířenými póry, drobnými jizvičkami, pupínky /tzv.krupičky/, projevy stárnoucí pleti spojené s drobnými vráskami nebo pigmentacemi. Kúra skládá ze 4 - 6 pravidelně se opakujících sezení v týdenních intervalech. Klienti vidí výsledek po 1-2 sezeních, ostatní ošetření zlepšují a prodlužují dosažené výsledky.

  Využití dermobraze

  na omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu. Dermobraze je využívána při omlazovacích kúrách, na vyhlazování vrásek a zvýšení tonu kůže, na zvýšení hydratace, na ošetření ucpaných / rozšířených pórů, na zesvětlení pigmentových skvrn, na ošetření problémové pokožky, při mazotoku nebo na jizvy. Již po prvním ošetření se obnoví svěží barva pleti. Po dalších ošetřeních se zesvětlují pigmentové skvrny a zrohovatělé buňky se dokonale odstraní z povrchu pokožky. Tím je podpořena rychlejší regenerace buněk, pokožka se stává svěžejší, rozzářenější, vypnutější. Samozřejmostí je mladistvější a zdravější vzhled.

  Mechanismus peelingu

  Pomocí diamantové trysky je odstraněna vrstva zestárlé hyperkeratózní (zrohovatělé) pokožky bez elasticity, která obsahuje dehydrované a odumřelé tkáně. Odstraněním této vrstvy je podpořen regenerační proces, díky čemuž je dosaženo větší elasticity a zářícího povrchu pokožky.

  Proč potřebuje pokožka peeling?

  Vzhledem k tomu, že hyperkeratóza epidermis způsobuje ucpávání pórů, je zapotřebí pravidelný peeling, který tyto póry čistí. Ucpávání pórů zabraňuje vylučování kožního mazu a odumřelých buněk, což způsobuje pigmentaci kůže, skvrny a nejrůznější kožní problémy. Pleť ztrácí jemnost a hladkost, zvyšuje se tvorba vrásek a proces stárnutí tkáně se urychluje. Proto opakovaný peeling, díky kterému je odstraněna nekrotizující a zestárlá kožní vrstva, podporuje aerobní výživu a respiraci kožních buněk. Díky tomu je pleť zdravější, čistší a zářivější.

  Účinky a indikace

  • Peeling pokožky obličeje nebo těla
  • Rohovatění pokožky a milia
  • Jizvičky po akné, neštovicích, nebo post-traumatické jizvy
  • Prevence a ošetření stárnoucí pleti
  • Soboroická pleť
  • Zmírnění vrásek a rýh
  • Dyschromie a hyperpigmentace (poruchy pigmentace)
  • Fotostárnutí a /nebo poškozená pleť
  • Strie

  Kontraindikácie

  • Poškození kůže bez jasné diagnózy
  • Opar
  • Keloidy
  • Aktivní akné
  • Aktivní infekce
  • Poruchy alergického původu
  • Zranění

  Způsob použití

  Při nasávání budou odstraněny nečistoty a buňky uvolňující se z povrchu pokožky. Podle velikosti ošetřované oblasti trvá jedna aplikace 10 až 15 minut. Sezení je možné opakovat jedenkrát za 7 - 10 dní. Dermobraze lze kombinovat s běžnou kosmetikou a dalšími aplikacemi elektroterapie. Důležité je neopalovat se před a po ošetření! Každý den taktéž aplikujte opalovací kosmetiku nebo přípravky s vysokým stupněm ochrany.

   

  Technické údaje:
  Čas práce: 0-30min.
  Pojistka - 1,2 A
  Napětí - 230 V-50 Hz
  Výkon zařízení 60 W