Časté dotazy


Zasíláte vzorky kosmetiky? Chci nejprve vyzkoušet, zda mi bude kosmetika PRIODY vyhovovat.

Vzorky jsou poměrně nákladná záležitost, což by se v konečném důsledku bohužel projevilo i v ceně kosmetiky. Jako vzorky ovšem posíláme zákazníkům naše pleťové masky, které jsou napuštěné stejnými séry, které se nacházejí i ve výrobcích PRIODY. Výsledky při používání kosmetiky PRIODY se obvykle dostaví po 15-30 dnech používání, proto v tomto případě vzorky nemají velký význam. Důležitou informací však je, že na základě našich zkušeností z vývoje a klinických testů i z reakcí našich dlouholetých zákaznic jsme dosud nezaznamenaly žádné alergické reakce.

Kvalitou kosmetiky PRIODY jsme si natolik jisti, že vám nabízíme 14 denní garanci vrácení peněz - při rozumné míře spotřeby daného produktu!.

Je kosmetika PRIODY dostupná i v lékárnách?

Ano, kosmetiku PRIODY zakoupíte i v lékárnách. Spolupracujeme s distribučními společnostmi Medar a Unipharma, které pokrývají většinu lékáren na Slovensku. V případě, že se ve vaší oblíbené lékárně výrobky PRIODY náhodou nenacházejí, personál lékárny je pro vás jistě rád objedná od distribuční společnosti. Dodání objednaných produktů do lékárny probíhá obvykle v průběhu několika hodin.

Je možné používat kosmetiku PRIODY v těhotenství a během kojení?

Kosmetika PRIODY splňuje nejpřísnější kritéria stanovená EU. Rovněž je oznámena na portálu Evropské Unie CPNP, který slouží k oznamování kosmetických výrobků. Obecně ale není žádná kosmetika testována pro vnitřní užívání, tzn. neměla by se dostat do úst miminka.

Zasíláte do zahraničí?

Ano, produkty PRIODY zasíláme do celého světa. Kosmetika PRIODY je dostupná i na internetových stránkách největšího internetového prodejce na světě - AMAZON.de nebo AMAZON.co.uk.

Co je kyselina hyaluronová a jaké má účinky?

Kyselina hyaluronová je přirozenou složkou každého těla. Je to látka, která je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových epiteliálních a nervových tkání, váže na sebe vodu, zabraňuje přístupu virů a bakterií k buňce, likviduje volné kyslíkové radikály a ovlivňuje vývoj buněk. Vzhledem k tomu, že zabraňuje ukládání kolagenu, při hojení nevznikají jizvy.

Co jsou to peptidy?

Peptidy jsou organické sloučeniny složené ze dvou nebo více aminokyselin, které regenerují a posilují pokožku a zpevňují podkožní vazivo.

Jaké jsou možnosti platby?

Dobírka, bankovní převod, PayPal, platba kartou nebo v hotovosti.

Kolik stojí doprava?

79Kč do Čech, pro zásilky do EU 6,99 € a pro zásilky do ostatních zemí 9,99 €.

Jak se zasílá zboží?

Prostřednictvím kurýra České pošty nebo kurýrní služby UPS a prostřednictvím služby Balíkomat 24/7

Jaká musí být hodnota zboží, aby byla doprava zdarma?

Při nákupu nad 1300Kč je doprava zdarma.

Za kolik dní od uskutečnění objednávky dojde k odeslání zboží?

Při objednávkách na dobírku, při platbě přes PayPal nebo platbě karotu je objednávka odesílána okamžitě. Při platbě převodem na účet je zásilka odesílána při připsání částky na náš účet

Proč je kosmetika PRIODY "jiná"?

Kosmetické produkty PRIODY prošly dlouhým procesem výroby, na kterém se nepodíleli pouze přední odborníci, ale v rámci vytváření jednotlivých výrobků byly zohledněny i požadavky, preference a zkušenosti mnoha klientek.

Kosmetika PRIODY se snaží využít to nejlepší, co se v přírodě nachází! V produktech PRIODY proto najdete nejen kyselinu hyaluronovou či kolagen, ale spojuje se v nich i vysoká koncentrace aktivních látek a kvalitních surovin, díky kterým lze dosáhnout maximálního účinku daného produktu. Výtažky a extrakty z rostlin pocházejí z předem ověřených míst, kde je kladen mimořádný důraz na ekologicky čisté prostředí. Díky tomu je zaručena naprostá čistota, maximální koncentrace a kvalita jednotlivých produktů.

A protože se jedná o přírodní kosmetiku, nejsou při její výrobě použita žádná umělá barviva, syntetické látky či jiná chemie. Kromě toho není kosmetika PRIODY testována na zvířatech.

Jaké slevy kromě slevy na dopravu lze získat?

Jsme členy nákupního společenství Lyoness, a proto všech členům Lyoness poskytujeme cashback ve výši 2% z objednávky. V případě registrace od nás rovněž za každý nákup obdržíte bonusové body, které si pak můžete proměnit na slevový kupón a uplaniť ho při dalším nákupu.

Je možné učinit objednávku i mailem a jaká je informovanost o stavu objednávky?

Ano, objednávka může být i formou e-mailu na info@priody.cz nebo telefonicky na 775 929 848. Přijetí každé uskutečněné objednávky je potvrzeno e-mailem. O odeslání zboží vás následně informujeme jak e-mailem, tak prostřednictvím SMS zprávy.

Je celý nabízený sortiment skladem?

Ano, pokud není u produktu napsáno VYPRODÁNO.

Jsou výrobky kosmetiky PRIODY testovány na zvířatech?

Ne, žádný z výrobků PRIODY není testován na zvířatech.

Obsahují výrobky PRIODY parfémy nebo parabeny?

Ne, kosmetika PRIODY je vyrobena bez parfémů a parabenů.