Věrnostní program s PRIODY.cz

Svých zákazníků si velice vážíme, jsme velmi rádi, že u nás pravidelně nakupujete ;-). A proto jsme pro všechny registrované zákazníky připravili speciální věrnostní program, jehož cílem je odměnit všechny stálé zákazníky.


Jak věrnostní program PRIODY funguje?


Věrnostní program se skládá z několika odměn:

  • SLEVA: 5% za přihlášení se k odběru novinek. Stačí se ve spodní části naší stránky přihlásit k odběru novinek a získáváte slevu ve výši 5% z vašeho nákupu.
  • BODY: z ceny produktů každé uskutečněné objednávky ( tj.cena bez dopravy ) získáte 5% hodnoty nákupu připsaných ve formě bodů zpět na váš účet na našich stránkách PRIODY.cz. Tyto body můžete použít při vašem dalším nákupu. Platnost bodů je 45 dní.
  • RECENZE: po zakoupení produktu obdržíte za 14 dní automatickou emailovou výzvu na napsání recenze. Za napsání recenze vás odměníme kuponem v hodnotě 25,- Kč. Dohromady můžete napsat až 20 recenzí na 20 různých produktů značky PRIODY.
  • DOPORUČTE ZNAČKU PRIODY: po přihlášení do vašeho účtu na PRIODY.cz najdete sekci Program doporučení. Doporučte PRIODY svým známým. Jakmile někdo z vašich přátel nakoupí, získává on i vy kupón v hodnotě 100,- Kč. Počet takto získaných kupónů není omezený.
  • SPECÁLNÍ NABÍDKY: Stálým zákazníkům si dovolíme 1-2 do roka zavolat se speciální nabídkou, která se neodmítá... :-)
  • VIP: přesáhne-li celková hodnota nákupů na PRIODY.cz 15.000,-, budete automaticky zařazeni do VIP skupiny, kde můžete nakupovat všechny výrobky PRIODY Cosmetics o 25% levněji.


Všechny bonusy a slevy jsou mezi sebou kombinovatelné a platí i na zboží v akci!!


A drobnost navíc. Jsme členy nákupního společenství LYONESS. Pokud i vy jste členem LYONESS, máte nárok na tzv."cashback" ve výši 2% plus 1,5 Shopping Points. Stačí, když při nákupu do poznámky uvedete vaše Lyoness ID.