Kosmetika PRIODY

Je jiná, je výjimečná, je mimořádná - řeč je o šetrné kosmetice PRIODY, která podtrhuje přirozenou krásu každé ženy. Čistě přírodního původu kosmetiky je dosaženo použitím prvotřídních surovin, jejichž důkladný výběr byl tím prvním a nedůležitějším krokem při výrobě jedinečných produktů PRIODY.

Kvalita, složení a koncentrace jednotlivých surovin představuje hlavní rozdíl mezi PRIODY a dalšími kosmetickými produkty, kterými je trh zaplaven. Právě díky kvalitě a složení našich produktů pomáháme našim klientkám být krásnější, spokojenější a usměvavější. A co víc? Děláme to s radostí.

Naším posláním je nabídnout zákazníkům špičkové kosmetické produkty vyrobené z nejčistějších surovin. Samozřejmostí je neustálá práce na rozšiřování nabízeného sortimentu včetně poskytování vynikajícího servisu a přidaných hodnot.

Toužíte si zachovat svou přirozenou krásu, cítit se dokonale a stále vypadat mladě a svěže? Seznamte se, prosím, s PRIODY kosmetikou… s produkty inspirovanými čistou přírodou.


Proč je kosmetika PRIODY tak jiná?

Kosmetické produkty PRIODY prošly dlouhým procesem výroby, na kterém se nepodíleli jen přední odborníci, ale v rámci vytváření jednotlivých výrobků byly zohledněny požadavky, preference i zkušenosti mnoha klientek.

Kosmetika PRIODY se snaží využít to nejlepší, co se v přírodě nachází! V produktech PRIODY tak nenajdete pouze kyselinu hyaluronovou či kolagen, ale snoubí se v nich vysoká koncentrace aktivních látek a kvalitních surovin, díky nimž je možné dosáhnout maximálního účinku daného výrobku. Výtažky a extrakty z bylin pochází z předem ověřených míst, kde je kladen mimořádný důraz na ekologicky čisté prostředí. Díky tomu je zaručena naprostá čistota, maximální koncentrace a kvalita jednotlivých produktů.

A protože se jedná o přírodní kosmetiku, nejsou při její výrobě použita žádná umělá barviva, syntetické látky či další chemie. Kosmetika PRIODY není taktéž testována na zvířatech.


Individuální přístup

Unikátní je kosmetika PRIODY i z toho pohledu, že se nejedná o žádnou masovou výrobu, jako v případě řady nadnárodních kosmetických společností. Vzhledem k tomu, že PRIODY klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků, jsou i jednotlivé produkty vyráběny v menších šaržích, které umožňují, aby výrobky nebyly plné konzervačních látek a ke klientce se dostaly v co nejkratší době po výrobě.


PRIODY v zahraničí

Ačkoli se kosmetika PRIODY dnes prodává kromě České republiky i na zahraničních trzích, jako je Slovensko, Německo, Velká Británie, Itálie, Francie, USA či Blízký východ, zachovává si svou jedinečnost a nepodléhá komerčním tlakům na snížení výrobních nákladů na úkor kvality. Nechceme dělat kompromisy. Věříme totiž, že zákazníka získáme kvalitou našich výrobků, ne nejnižší cenou. Víme, co prodáváme, a věříme v kvalitu našich produktů.


Produkty pro každou ženu i muže

PRIODY je řešením pro mnoho problémů s pletí. Jednotlivé výrobky jsou vhodné pro jakýkoli typ pleti, ať už se jedná o ženskou, mužskou, mastnou či suchou. Kosmetická řada PRIODY se aktuálně skládá z 30 jedinečných produktů, mezi kterými nechybí pleťové krémy, micelární vody, výživná séra či pleťové masky.

Pro každou ženu i muže jsou tak připraveny výrobky, s kterými získají nejen svěží a mladistvý vzhled, ale také pocit výjimečnosti.